Një burrë është ndarë nga jeta vetëm pak orë pasi u martua. Me dije bëhet se kjo ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kaliforni në Amerikë.Mësohet se ai është vrarë nga dy vëllezër, që kishin shkuar të paftuar në vendin ku po mbahej ceremonia.
Ata nuk e njihnin as dhëndërin dhe as nusen, por fillimisht kishin shkuar në vendin ku po bëhej ceremonia dhe ishin zënë me disa persona. Më pas i kishin ndjekur, por dy vëllerëzit nuk e lanë me kaq.

Ata u kthyen sërish disa orë më vonë dhe goditën me shkop bejsbolli dhëndërin Joe Melgoza. Ai nuk mundi t’u mijetonte plagëve të marra.Dy vëllezërit Rony Aristides Castaneda Ramirez, 28 vjeç dhe Josue Daniel Castaneda Ramirez 19-vjeçare janë arrestuar.

Me plagë të rënda kanë përfunduar edhe dy dasmorë të tjerë, por ata janë jashtë rrezikut për jetën.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu