Me 14 shtator, aktorja Jonida Vokshi dhe producenti Besnik Krapi do të kurorëzojnë lidhjen e tyre me martesë, shkruan GazetaBlic.Ndonëse tashmë ftesat e veçanta nga dasma e tyre janë zbuluar, duket se Jonida ka përfunduar me të gjitha përgatitjet.Ka qenë Amarda Toska ajo e cila ka bërë të ditur se Jonida Vokshi ka bërë edhe përzgjedhjen e fustanit.

Në një video në Instagram Amarda ka shkruar se edhe kjo punë u krye dhe mezi pret ta shoh në altar.

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi vetëm pak muaj më parë bënë publike lidhjen e tyre. Çifti në një intervistë u shprehën se ka vite që janë në lidhje dashurie por kanë dashur ta mbajnë sekrete./GazetaBlic

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu