Dhurata Dora duket si një ‘zanë’ në foton e fundit.

Dhurata Dora ka publikuar një fotografi të re në Instagram me të cilën ka tërhequr vëmendjen e gjithë ndjekësve me paraqitjen e saj, shkruan lajmi.net.

Në imazhet që ndan në Instagram këngëtarja kujdeset në maksimum që të duket në mënyrën më të mirë të mundshme para ndjekësve të shumtë që ka.

Dhurata këtë herë shfaqet me një fustan solemn ngjyrë gri të hapur në pjesën e belit dhe vijat trupore të artistes do ju lë me ‘gishta në gojë’.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu