Kryetari i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi, tashmë deputet në parlament pas ikjes së opozitës zyrtare, e ka rritur edhe më shumë famën së fundmi, duke ngacmuar bukuroshet e ftuara nëpër studiot televizive.

Pasi i komplimentoi live “ballkonet shpërthyese” pak ditë më parë në një emision sportiv missit shqiptar, Silvana Bushati dhe e ftoi që të anëtarësohet në partinë, nuk është ndalur me aty.

Gjuzi ndërkohë që jepeshin reklamat në të njëjtin emision sportiv i ka bërë ofertën e jetës, edhe bukuroshes së ekranit Alesia Bami. Kjo e fundit gjatë transmetimit i ka treguar moderatorit.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu