Debat i ashpër po zhvillohet në këto momente mes Nasim Haradinajt e Daut Haradinajt në TV Dukagjini në emisionin Debat Plus me Ermal Pandurin.

Aty po flitet për Gjykatën Speciale, vrasjet e para dhe pas luftës, për veteranët e rrejshëm e shumëçka tjetër.

Në një moment thuajse ka eskalur gjithçka kur Gani Geci e ka quajtu pro-rus Nasim Haradinajn, duke thënë se vetëm Rusia dhe ai po duan me e nda Kosovën.

VIDEO

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu