Aktori Çun Lajqi, përmes një shkrimi në Facebok ka reaguar në lidhje me kërcenimin drejtë Kurti, duke e quajtur Haxhi Hotin, Haxhi pa mjekërr.

Lajqi, shkroi që Nuk vritet Albin Kurti jo, se Albin jam unë e Albin asht e gjithë rinia kosovare, dhe nëse Policia e Kosovës nuk ta dredhq qafën ty atëhere ne do të bëhemi roje të Albinit

Postimi i plotë

Ti Haxhi pa mjekërr për Qabe

Ti i Nismes pa Nisje, i vendnumërimit, numërimit e rinumërimit të farave t’zeza për mbjelljen e krimit
Ti e zeza e familjes sate, e kokës kungull pa fara
Ti korb pa atdhe

  • Nuk vritet Albin Kurti jo, se Albin jam unë e Albin asht e gjithë rinia kosovare
    Dhe mos harro, se nëse policia e Kosovës nuk ta dredhë qafën ty e atyne që t’përkrahin, do t’bahemi Ne rojet e Albinit, Kryeministrit, dhe Ti do t’mbetësh sorrë pa pupla!

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu