Ramush Haradinaj ka paralajmëruar konferencë shtypi sot.

Rezultati zhgënjyes i koalicionit AAK-PSD dhe vendimi për të ardhmen e partisë pritet të qartësohen në konferencën e sotme, e cila do të mbahet nga ora 13:00 në selinë qendrore të AAK-së.

Haradinaj dje ishte në bjeshkë nga po relaksohej, një ditë pasi mori rezultate negative nga terreni në zgjedhjet e së dielës./Indeksonline/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu