Viti që lam pas ka qenë shumë i sukseshëm për Luana Vjollcën, e cili vendosi ta pres Vitin e Ri në Dubai së bashku me Marinën, Getoarin dhe me shumë gjasa me Krenar Çoçajt, trnansmeton Gazeta Metro.

Mirëpo u përfol që Luana po e braktisë televisionin dhe kësaj punë ia janë shtuar dyshimet sidomos pas komentit të grimerit personal të Luanës, Arbër Bytyqit.

“Do të na mungosh në TV zmr!”, ka shkruar ai duke bërë që shumë prej nesh të dyshojmë se një largim i till do të ndodh.

Por edhe pse Luana në emisionin e përgatitur për natën e dytë të Vitit të Ri, tha se emisioni “Shiko kush Luan i ka edhe dy epizode deri në fund, pa treguar se a po përfundon përgjithmonë apo jo./

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu