Është shënuar goli i parë në takimin Chelsea – Liverpool.

Skuadra e Liverpoolit ka shënuar golin e parë dhe të epërsisë ndaj Chelseat, raporton GazetaBlic.

Golin e parë në këtë sfidë e ka shënuar, Trent Alexander Arnold, i cili e bombardoi portën e Kepas.

Arnold shënoi pas një skeme të ‘Reds’ nga fauli, por goditja e tij nuk dëshiron shumë koment.

Rezultati aktual i takimit është 1-0.

Ja goli

VIDEO

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu