Një mërgimtar që ka ardhur siç duket për pushime dimërore në Kosovë ka parkuar veturën e tij në fillim të trotuarit, shkruan Gazeta Metro.

Fotografia është publikaur në rrjetin social Facebook nga ‘Vrojtuesit e lagjës’.

‘Bravo Norvegjia’, shkruhet shkurt krahas fotos.

Kujtojmë se një veprim i tillë është në kundërshtim me rregullat e trafikut dhe nuk dihet nëse ky automjet ka qëndruar aty për një kohë të gjatë ose jo.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu