Bebe Rexha po bën bujë që me fillimin e Vitit të Ri.

Këngëtarja me origjinë shqiptare e me famë botërore, ka ditë që ndodhet në pushime. E nga atje nuk ka munguar sensualiteti dhe eksploziviteti që përcjell çdo herë Bebe, shkruan “Kosovarja”.

Përkundër faktit se shpesh është kritikuar për peshën trupore si dhe për ekspozimin e tepërt të linjave trupore, këngëtarja nuk po ndalet.

Ajo madje vitin 2020 e ka filluar pikërisht me ekspozimin e të pasmeve. Në rrjetin e saj instagram ka përcjellë një vide ku shihet duke bërë ‘twer’ në mes të plazhit.

E duke pasë gjitha këto të pasme ‘bombastike’, me siguri kush e ka u sëmurë prej zemrës./Kosovarja/.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu