Nisma Social Demokrate ka dalë si mos më keq në zgjedhjet e ditës së djeshme shkruan GazetaFlash24.

Edhe pse në kualicion me AKR-në e Behxhet Pacollit ata nuk kanë arritur ta kalojnë as pragun prej 5% të votave.

Kujtojmë që Bajram Hasani dhe Shyqyri Bytyqi dy ish ministrat të cilat u larguan nga Nisma dhe kanë thumbuar “keq” partinë në të cilën ishin ata.

“Hiq nuk u vërejt mungesa jonë ”, ka shkruar Hasani në Facebook, 

Kujtojmë se nga 98.15 % e votave të numëruara NISMA ka marrë 4.89 % apo gjithsej 38.433 vota të qytetarëve. /GazetaFlash24.net/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu