Redona Koçi është bukuroshja shqiptare që ka mbaruar për juridik, por që ka edhe një pasion të cilin nuk e lë kurrë pas dore, e ky pasion është modelingu.

E re, tërheqëse dhe shumë joshëse, mund të themi se ajo është nga ato modele që i ka lënë të gjithë pa fjalë me format trupore që shumë femra shqiptare vetëm mund t’i ëndërrojnë.

Ne në i kemi përzgjedhur fotografitë më të mira të juristes Koçi, të cilat ajo i ka bërë publike në rrjetin social ‘instagram’. Sigurisht mos prisni ta shihni me p elerinë, apo me Kushtetutën e Shqipërisë në duar.

Në intervistat e mëhershme, ajo është treguar shumë e hapur për të folur për çfarëdo teme. Në emisionin e Oktapod të Turjan Hyskës kishte thënë se gjithmonë pëlqen të flejë nudo, edhe atëherë kur është ftohtë.

Ndërsa në pyetjen provokuese se cila është ëndrra më se-ksi për të, ishte përgjigjur: “Nuk shikoj ëndrra me se-ks, sepse i bëj në realitet”.

Duke folur për zhveshjet dhe fotografitë provokuese, ajo i ka quajtur jo të zakonshme, por me stil, ndërsa asaj i mjafton të ndihet mirë me veten.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu