Bukuroshja Arta Nitaj, është një personazh mjaft i ndjekur në rrjetet sociale.Ajo bëri bujë në media muajt e fundit, që nga koha kur iu fut rrugës së politikës shkruan Telegrafi,

.Ndërkohë, Arta po vazhdon të rrëmbejë vëmendjen edhe me fotografitë provokuese që publikon herë pas here në rrjetet sociale.

Së fundmi, bukuroshja nga Peja hodhi në llogarinë e saj zyrtare në Instagram një fotografi të re, ku shfaqej mjaft atraktive në veshje sportive.


E veshur me tuta dhe një triko në pjesën e sipërme, Nitaj u kujdes që të vë mjaft mirë në pah linjat e theksuara të trupit.Ajo ka treguar se është një ndjekëse e rregullt e palestrës, me çka arrin që ta mbajë mjaft mirë në formë trupin e saj.

Karriera e Nitajt nisi si modele në disa klipe këngëtarësh, më pas si aktore në “O Sa Mirë” dhe po vazhdon tani si politikane.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu