Almeda sot ka publikuar disa foto nga arritja me bashkëshortin në Kosovë, ajo dhe Tolgahan do të qëndrojnë dy ditë në Kosovë, transmeton Gazeta Flash24.

Arsyeja pse qifti gjindet në Kosovë është Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sporteve, Kujtim Shala, i cili i ka ftuar ata që të bisedojnë rreth mundësisë së bashkëpunimit në fushën e kinematografisë.

Pas përfundimit të takimit me Ministrin, Almeda ka publikuar disa foto nga Hoteli ku qifti po qëndrojnë./gazetaflash24.net/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu