Skuadra e Arsenalit ka shënuar sërish ndaj Watfordit.Arsenal ka gjetur golin e dytë ndaj Watforit pas gjysmë ore lojë, raporton GazetaBlic.Një aksion fantastik i nisur nga Xhaka, i pasuar nga Ozil dhe Niles dhe në fund i finalizuar nga Aubameyang i solli epërsinë me dy gola ekipit të Emery.

Rezultati aktual i takimit është 0-2.Ja goli

VIDEO

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu