Një aksident trafiku para pak minutash ka ndodhur në Hajvali.

Në këtë aksident të përfshira janë dy vetura, njëra me targa të huaja dhe tjetra të Kosovës, raporton lajmi.net.

Përpos dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

Theksojmë se pas reshjeve të borës, numri i aksidenteve është rritur.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu