Një shqiptarë i cili jeton dhe punon Itali është përfshirë në një aksident të frikshëm shkruan Gazeta Flash24

Ende nuk dihet për identitetin e personit i cili ka rënë nga kjo lartësi mirpo e mira e gjithë kësaj fatkeqësie është se shqiptari i cili u aksidentua mbi një urë mbi 40 metra në Savona të Italisë ka shpëtuar i gjallë.

Informacionet e para nga atje janë ende të paqarta rreth këtij aksidenti, mirpo në foto mund të shihet një kamion i aksindetuar në cep të urës./gazetaflash24.net

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu