Dy të vde’kur dhe dy të lënduar, aksi’denti i rëndë Gjilan – Ferizaj

Në orët e vona të së premtes, në magjistralen Gjilan – Ferizaj, përkatësisht në fshatin Bugrigë ka ndodhur një aksi’dent trafiku.

Policia ka konfirmuar se në këtë aksident kanë mbetur të vde’kur 2 persona, ndërsa dy të tjerë janë lënduar.

Ajo që ende nuk është bërë e ditur gjithashtu është fakti i shkaktarit të aksidentit, ndërsa trupat e vikt’imave janë dërguar në obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu