Para disa javësh Nora Istrefi dhe Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan Gazeta Metro.

Nora Istrefi, dallohet për stilin e saj të veçantë.

Këngëtarja e njohur shqiptare, i ka realizuar foto të reja, rrugëve të Prishtinës ku shfaqet super joshëse.

Edhe pse kanë kaluar disa javë që kur Nora i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare martesore me Robertin, duket se raportet e tyre vazhdojnë te jenë miqësore

Kjo pasi Roberti i ka pëlqyer fotot e Norës të publikuar në Instagramin e saj.

Ky veprim i Robertit ka befasuar fansat e Norës të cilët e kanë komentuar gjestin e Robertit.

Kujtojmë që Nora dhe Roberit nga lidhja e tyre disa vjeçare kanë një vajzë, Reneen.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu