QZ është gati për ta përfunduar procesin e numërimit tē votave.

Gazeta NewBorn, brenda LDK-së, mëson se 10 kandidatët për deputetë që kanë fituar votat për tu bërë pjesë e Kuvendit të Kosovës, janë Vjosa Osmani, Kujtim Shala, Avdullah Hoti, Ardian Gashi, Ilir Ferati, Hikmete Bajrami, Melihate Tërmkolli, Lumir Abdixhiku, Anton Quni e Armend Zemaj, Arban Abrashi, Fetah Rudi, Marigona Geci, si dhe dy kandidatët nga Podujeva.

Pas pak e përditësojmē artikullin me emra të tjerë.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu