FLET SHPIRTI APOKALIPTIK I MËRGIMTARIT!

Nanë, u nisa nga ky dhe i huaj e me nxitim po vij prapë t‘ju përqafojDitët në kalendar i numëroj edhe babait...

Përçarje në degën e Obiliqit në LDK, jep dorëheqje asamblisti më...

Në degën e LDK-së në Obiliq ka përçarje. Asamblisti më i votuar LDK-së në Obiliq, Fatos Kurshumlija ka dhënë...

Konferenca e radhës ndaj ish-krerëve të UÇK-së më 13 ose 14...

Ka përfunduar seanca e radhës ndaj ish-krerëve të UÇK-së në Hagë. Gjykatësi i procedurës paraprake Nicolas Guillou, ka propozuar...

MOTI

Kosovo
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
60%
0kmh
0%
Sat
35 °
Sun
35 °
Mon
36 °
Tue
32 °
Wed
36 °

SPORT

SHOWBIZ

MË TË LEXUARAT

TEKNOLOGJI

SHËNDETËSI

FLASH24+

FLASH24 PUNË

HOROSKOPI

AUTO