Është një nga modelet më seksi shqiptare.

Së fundmi, Ziza Pajaziti po qëndron në Dubai dhe atje po viziton vende të ndryshme, shkruan Syri Kosova.

Ajo ka qenë në një klub nate dhe vëmendjen ia ka marrë edhe artistit që përformonte.Duke kënduar, artisti e shikonte dhe bënte gjeste karshi Zizës.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu