Hazard që prej transferimit të tij në Real Madrid nuk ka mundur akoma të përshtatet shkruan Gazeta Flash24

Trajneri i Los Blancos Zidane ka folur për media rreth belgut.

Në pyetjen e gazetarit se çfarë mendimi keni për Hazard i cili nuk arrinë të zëvendëson Cristianon ende ?

Zidane ka thënë : ‘’Fillimisht, këto krahasime duhet që ti ndaloni. Asnjë lojtar në botë nuk mund të bëjë çfarë ka bërë Cristiano Ronaldo. Jam i sigurtë për këtë, asnjë. Hazard duhet të përmirsohet po edhe në formën më të mirë, nuk ka asnjë si Cristiano. Cristiano është më i miri në histori ose një prej më të mirëve.’’

Hazard pas 4 ndeshjeve nuk ka asnje gole dhe asnje asist dhe po tregon nje formë jo të kënaqshme./gazetaflash24.net

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu