Qeveria e Kosovës do të mblidhet edhe sot.

Pikat e rendit të ditës dhe agjenda e mbledhjes së sotme të kabinetit qeveriatar nuk janë bërë të ditura.Mbledhja pritet të fillojë në ora 08:30.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu