Është ndër talentët e rrallë të futbollit kosovar shkruan GazetaFlash24.

Shpejtesi, goditje, teknike e gjithcka tjetër që mund ta ketë një futbollist i posedon djaloshi nga Hogoshti i Kamenicës, mirpo i suksesshëm po tregohet edhe jashtë fushave të blerta reprezetuesi i Kosoves dhe anëtari i Dinamos së Zagrebit.

Duk et se një bukuroshe i ka marrë “mendjen”, anësori shihet nën shoqërinë e një vashëze zeshkane e këtë e ka bërë publike vetë ai përmes një postimi në instastory-in e tij në Instagram.

Ende ska asgje konkrete se cili mund të jetë raportin ndërmjet futbollistit dhe bukuroshes në foton e postuar ne rrjet, ndersa dyshime ekzistojne per dicka me shume se sa fotografi./GazetaFlash24.net/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu