Zaimina është shfaqur tërheqëse në imazhin e fundit.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Zaimina Vasjari, është një nga emrat shumë të dashur për publikun, shkruan lajmi.net.

Pas një pauze të gjatë ajo u rikthye me këngën e re e cila u mirëprit nga fansat.

Pavarësisht se nuk ka publikuar këngë ajo ka qenë aktive në rrjete sociale, kështu duke qëndruar sa më pranë fansave.

Këngëtarja së fundmi e ka publikuar një foto në të cilën shihet gjysmë e zhveshur në vaskë.

Ajo duket tejet tërheqëse teksa tregon se po relaksohet pas një dite të ngarkuar.

“Nga nje dite e ngarkuar relaxi i mbremjes eshte nje vask dhe shampo”, ka shkruar ndër të tjera Vasjari./lajmi/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu