Kiara Tito është njëra nga moderatoret më të pëlqyera për publikun shqiptar, dhe shumë e përfolur për jetën e saj private veçanarisht kur u tha se është në lidhje me këngëtarin e njohur Butrint Imeri.

Edhe pse një gjë e tillë u mohua nga dyshja, tashmë Kiara po përflitet për një romancë të mundshme me Young Zerkën.

Gjithçka nisi nga fotot e çiftit në Instagram, ku të ftuar në “Shiko Kush Luan” ata ishin “date-i” i njëri-tjetrit.

Ndërkohë, nuk vonoi shumë dhe Kiara reagoi në lidhje me këta.
Ajo ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit në Instagram, ku sigurisht është pyetur edhe rreth kësaj teme, por ajo ka zgjedhur të tregohet “diplomate” dhe mos të japë përgjigje.

“Ç’thonë kështu për ty dhe Zerkën?”- ka pyetur fansja, teksa Kiara është përgjigjur: ” E pra, ç’bëhet kështu? Kur do na vijë kjo e shtuna mbrëma?”.


Megjithatë se çfarë do të ndodh neve na mbetet të presim.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu