Ish-ambasadorja e Kosovës në Amerikë, Vlora Çitaku, ka reaguar pas konfirmimt të aktakuzës ndaj disa prej ish-komandantëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, transmeton Gazeta Flash24.

“Përsëri, kur pluhuri të qetësohet dhe tymi të pastrohet, do të mbetet lëvizja më e suksesshme çlirimtare në historinë moderne. #UÇK#Kosovo”, ka shkruar ajo./gazetaflash24.net/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu