U.d e presidentit, Vjosa Osmani është parë sot në manifestimin qendror të FSK-së në krah të ish-partiakëve nga LDK-ja, dy nënkryetarëve të subjektit, Anton Qunit dhe Avdullah Hotit.

LEXO EDHE: Pas vdekjes së Cekës, vjen reagimi i dhimbshëm i Xherit

Osmani në cilësinë e u.d të presidentit, Quni si Ministër në detyrë i Mbrojtjes dhe Avdullah Hoti si kryeministër në detyrë kanë marrë pjesë në këtë organizim ku i pranishëm ishte edhe kreu i Skenderajt Bekim Jashari.

Kjo është paraqitja e parë ku Hoti është parë nën shoqërimin e Osmanit si liderë të vendit pas zgjedhjeve të jashtëzakonshme të 14 shkurtit.

May be an image of një ose më shumë njerëz, people standing dhe ambiente të jashtme
May be an image of një ose më shumë njerëz, people standing dhe ambiente të jashtme

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu