Florian Kohfeldt, trajneri i Werder Bremen, ka kumtuar disa disa lajme pozitive të ekipit të tij, përpara ndeshjes ndaj Borussia Dortmund këtë fundjavë.

Super lojtari i kombëtares së Kosovës, Milot Rashica është rikthyer zyrtarisht nga lëndimi dhe do të luajë nga minuta e parë ndaj Dortmundit, raporton GazetaBlic.Jo vetëm Milot Rashica tani është një kandidat për të startuar ndaj Dortmundit, por edhe Milos Veljkovic dhe Sebastian Langkamp gjithashtu janë kthyer dhe janë të gatshëm për ndeshjen e së shtunës.

Milot Rashica gjithashtu do të jetë i gatshëm edhe për sfidat ndaj Malit të Zi dhe Gjilbratarit.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu