Shitja e biletave për ndeshjen Kosovë-Angli doli të jetë një problem i madh për ‘Tiks.app’. Kjo pasi serveri i tyre u sulmuar nga hakerët dhe shumë bileta u morën në mënyrë ilegale.

Por, pas një pune intensive të policisë është arritur të identifikohen mënyrat se si u morën ato bileta.

Indeksonline përmes burimeve brenda Policisë mëson se biletat e marra nga hakerët pritet të anulohen.

Pasi të jepet drita e gjelbërt nga Policia, shitja e biletave do të filloj përsëri.

Gazeta do të ju informoj se në sa ora do të filloj shitja e biletave

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu