Pak më parë ka ndodhur në Shajkovc të Podujevës një aksident në mes tri veturave dhe një traktori.

Pas plagëve të marra nga ky aksident ka humbur një person jetën, me inicialet A.B i lindur më 2001.

Rastin e kanë konfirmuar Policia e Kosovës për Gazetën Flash24 .

“Informatë shtesë:
Të nderuar ju njoftojmë se numri i personave që kanë kërkuar ndihmë mjekësore pas lëndimeve që kanë pësuar në aksidentin që ka ndodhë në Shajkovc të Podujevës ka arritë në 8 persona, njëri prej të cilëve nuk ka arritë të përballoj plagët e shkaktuara nga aksidenti dhe i njëjti ka ndërruar jetë.
Vdekjen e viktimës A.B (mashkull) 2001 e ka konstatuar ekipi mjekësor”, thuhet në përgjigjen e Policisë së Kosovës shkruan GazetaFlash24.net

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu