Me datën 11 Nëntor gjegjësisht 6 ditë pas vdekjes së mistershme të Astrit Deharit në qendrën e paraburgimit në Prizren, Klan Kosova kishte publikuar videon “Ekskluzive” të rastit tragjik shkruan GazetaFlash24.

Në minutën 1:04:22 sekonda mund të shihen 3 shokët e qelisë dhe Astriti menjëherë pas tyre duke shkruar për të bërë dush, aty i ndjeri shihet duke ecur normalisht si të gjithë të tjerët.

Videon dhe foton e momentit kur Dehari doli rreth një ore para se të vritej mund ti shihni më poshtë dhe ti gjykoni vetë nga pamjet e publikuara./GazetaFlash24.net/

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu