Një person ka kryer aktin e vetëvrasjes në Komoran të Drenasit.

Trupi i pajetë i një 70 vjeçari u gjet në një shtëpi banimi të martën në mbrëmje.

I moshuari dyshohet se qëlloi vetën me armë zjarri.

Njësitet përkatëse të policisë ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.

Ende nuk dihen motivet që dërguan të moshuarin të kryej vetëvrasje./indeks/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu