Bashkëshorti i saj e ka paraqitur rastin në Polici.

“Ankuesi ka raportuar se gruaja e tij kosovare ka ndërruar jetë gjatë një intervenimi në një spital. Sipas ankuesit ajo ka vendosur disa stenda para disa muajve por gjendja e saj nuk është përmirësuar, i njëjti dyshon se stendat nuk i janë vendosur fare dhe kërkon që rasti të hetohet”, ka bërë të ditur Policia.

Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për Obduksion.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu