Mbrëmë rreth orës 20:00 ka ndërruar jetë një femër e cila ishte duke u trajtuar në Qendrën e Institutit të Shëndetit Mendor në Shtime.Rastin e kanë konfirmuar nga Qendra e Institutit të Shëndetit Mendor në Shtime të cilët kanë thënë se e ndjera ishte në moshë të shtyer dhe se kohët e fundit kishte disa komplikime shëndetësore.
“Po, mbrëmë ka ndërruar jetë një femër e cila ka qenë banore residente në këtë qendër. Ajo ka qenë në moshë të shtyer, kohët e fundit me disa komplikime në shëndet, por për shkak të COVID-19 nuk është ndalë në spital për trajtim prandaj është trajtuar në qendër”.

Viktima është dërguar në QMF dhe mjekët e kanë konstatuar vdekjen, mirëpo ende nuk dihet se çka shkaktoi vdekjen e saj.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu