Një vdekje e dyshimtë ka ndodhur dy ditë më parë në Qendren Klinike Universitare të Kosovës.Viktima femër ishte dërguar në QKUK në gjendje të rëndë shëndetësore dhe ka ndërruar jetë.

“QKUK, Prishtinë 23.11.2020 – 22:15. Viktima femër kosovare e cila (me: 22.11.2020-23:15) ishte dërguar në QKUK në gjendje të rëndë shëndetësore, ka ndërruar jetë. Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes, ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës, ndërsa në konsultim me prokurorin trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”  thuhet në raportin 24 orësh të Policisë.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu