Policia e Kosovës ka njoftuar se një personi në Prishtinë i janë vjedhur 3 mijë e 500 euro dhe disa pako cigaresh.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Shpëtim Rrobaj” gjatë së hënës, ku personi është ankuar se disa persona të panjohur kanë hyrë në zyrën e tij dhe kanë kryer vjedhjen në kasafortë.

Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes ndërsa deri më tash nuk raportohet për të arrestuar.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu