Pak ditë më parë vendi ynë u përfshi nag reshje të dendura bore. Mirëpo, teksa ne këtu mbështilleshim  me shall dhe kapuç, vajzat shqiptare merrnin rreze dielli në Dubai.

Përtej vëmëndjes së mijëra ndjekësve në Inastagram ato kanë tërhequr edhe vëmendjen e mediave rozë.

Luana Vjollca, Kejvina Kthella dhe Belinda Dragoti shijuan temperaturat “përvëluese” me rroba banje.

LEXO EDHE: Nuk ka më dyshime! Arbenita dhe Fero prindër për herë të parë, publikohet fotoja e modeles me barkun e rrumbullakosur

478922
478920
kejvina 1
478929
kejvina

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu