Lotina, me 4 shkronja tatu në krah e zbulon dashurinë e saj.

Të gjithë e njohin Lotina Hazirin, vajzën më të llastuar të Lutfi Hazirit.

Ndonëse shumë e re në moshë, Lotina po di si ti bëjë kuriozë të tjerët dhe të mirren të gjithë me të.

Megjithatë emri i tij mbetet ende mister, se kush është djaloshi që ia mori zemrën asaj.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu