Një rrugë në lagjen “Dardania” në Prizren është shturar dje me asfalltë dhe duket se nga ngutia që rruga të shtrohet para zgjedhjeve, ka bërë që aty të mbetet një shtyllë elektrike në mes të rrugës, transmeton Magazina.al

Një qytetar i kësaj lagje, ka denoncuar këtë veprim absurd e ku e ka ftuar kryetarin e Komunës e cila udhëhiqet nga Vetëvendosje, Mytaher Haskukaj, që ta vizitoj këtë rrugë urgjent.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu