Altuna Sejdi është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun njihet me emrin artistik, Tuna.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private krahas asaj profesionale, përcjell ORAinfo.

Tuna tani është e martuar me Patris Berishën dhe është nënë e një djali që e kanë quajtur, Tian.

Pasi që është shumë aktive në rrjete sociale, sot Tuna ka publikuar një foto ku shihet e veshur shumë ngusht duke ekspozuar kështu trupin.

E me këtë pamje duket se do ta lë ‘pa mend’ burrin e saj./ORAinfo/

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu