Mengjesin e dites se sotme Shqiperia dhe Kosova jane tronditur nga dy termete teper i fuqishem shkruan Gazeta Flash24.


Termeti ka qene me nje thellesi prej 10 km dhe me magnitude 5.2 balle me epiqender Korcen.
Ndersa ne Kosove ka 3.1 balle me epiqender Dragashin ne nje thellesi prej vetem 2 km.
Ende nuk dihet nese ka deme materiale apo ne njerez qe mund te jene lenduar, termeti saktesisht ka ndodhur ne ora 6 e 25 minuta te mengjesit ne jug te Shqiperise dhe ne ora 7 e 53 minuta ne Dragash ./GAZETAFLASH24.net

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu