Një ngjarje e rë’ndë ka ndodhur në Rusi. Një vajzë 19-vjeçare është ndarë nga jeta në në mënyrën më mi’zore të mundshme.

Sipas dyshimeve paraprake vajza është sul’muar nga një person i cili ende nuk është konstatuar plotësisht.Agresori i ka pre’rë kokën vajzës së re dhe e ka hedhur nga kati i 12-të. Të gjithë banorët e zonës janë tron’ditur nga kjo ngjarje mak’abër.

Nuk dihen ende shkaqet që çuan në vra’sjen së vajzës. Disa adoleshentë ishin dëshmitarë të skenës hor’ror, dhe thanë se ndihen të tmer’ruar. Vik’tima është identifikuar me emrin Elisaveta, 19-vjeçe, punonjëse në një prej klubeve aty pranë.Për ngjarjen është arr estuar një 38-vjeçar i cili dyshohet se është i dashuri i vajzë. Istancat përkatëse po merren me zbardhjen e ngjarjes së rëndë.

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu