Reshjet e dendura të borës në Parkun Kombëtar të Abrucos kanë shkaktuar shumë probleme në Itali, duke shkaktuar edhe uri mes botës së egër.

Në videon e mëposhtme një qen është sulmuar nga tre ujqër të uritur të cilët kanë zbritur shumë poshtë në kërkim të diçkaje për të ngrënë.

Por ata nuk i bënë mirë llogaritë me trimërinë dhe zgjuarsinë e qenit…

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu