Pas një aksidenti të rëndë që kishte ndodhur sot rreth orës 17:00 në Shajkofc të komunës së Podujevës, një person ka ndërruar jetë.

IndeksOnline mëson nga burimet e veta se një person që u dërgua në gjendje të rëndë shëndetësore në spital ka ndërruar jetë sonte.

Në këtë aksident kanë qenë të përfshira tri vetura dhe një traktor ku si pasojë janë lënduar 7 persona, ndër ta një i vdekur.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu