Një person i gjinisë mashkullore i vitit të lindjes 2000 është gjetur i vdekur në lagjen Matiqan të Prishtinës shkruan GazetaFlash24.net

Vdekjen e viktimës e kanë konfirmuar ekipet mjekësore.

Daut Hoxha Zëdhënës i Policisë së Kosovës e ka konfirmuar rastin për GazetënFlash4

“Rreth ores 18:00, ne Matiqan- Prishtine, eshte raportuar per nje person te shtrirë ne rrugë. Policia ka dal menjeher ne vendin e ngjarjes. Ekipa mjeksore pas tretmanit kanê konstatuar se personi i gjinise mashkull ( viti i lindjes 2000) eshte pa shenja jete. Ne vendin e ngjarjes kanë dal ekipet kompetente policore dhe prokurori, te cilet po merren me rastin.”

Me respekt Daut Hoxha Zedhenes i PKs

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu