Derbi i Londrës mes Tottenhamit dhe Chelseat zhvillohet sonte.

Totteham e mirëpret Chelsean sonte me fillim nga ora 21:00, në kuadër të xhiros së 22’të në Premier League.

Dy skuadrat janë në krizë dhe numërojnë nga 33 pikë në renditjen tabelare.

Mungesa e madhe tek skuadra e Tottenhamit është padyshim ajo e Harry Kane, ndërkohë “Blues” dëshirojnë triumfin në këtë duel në krye me trajnerin e ri, Tuchel.

Ja formacionet zyrtare të takimit të sontëm./Blic

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu