Dje u raportua se është rrahur djali i Nenad Rashqit, zyrtarit serb në Republikën e Kosovës. Prokuroria dhe vet Rashiq pohoi se djali i tij kishte marrë sulme të rënda nga rrahja në shkollë.

Mirëpo se kush qëndron prapa kësaj rrahje, avokati nga Kosova, Tomë Gashi ka një version.

Sipas tij, ata që rrahën dje djalin e politikanit Rashiq, kanë vrarë edhe Oliver Ivanoviqin.

Këto komente avokati Gashi i ka bërë në rrjetet sociale./Bota sot

Image

Loading...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu